اجاق گاز صنعتی

اجاق گاز صنعتی مهم ترین وسیله در آشپزخانه هر رستوران و یا فست فود است. چون تقریبا در غذایی را می بایست با اجاق گاز آماده کرد. صاحبان رستوران و آشپز های حرفه ‌ای از اهمیت اجاق ‌گاز صنعتی به خوبی با خبر هستند. آشپزخانه رستوران بدون اجاق گاز معنایی ندارد. شیوه آشپزی با استفاده از اجاق گاز آشپزخانه تفاوت زیادی با اجاق گاز صنعتی دارد؛ میزان حرارتی که در این دستگاه‌ ها تولید می ‌شود تفاوت زیادی با یکدیگر دارد؛

حتی ظروفی که در آشپزخانه ‌های حرفه‌ ای استفاده می ‌شوند با ظروف مورد استفاده در آشپزخانه‌ های معمولی استفاده می‌ شوند، متفاوت هستند. بنابراین، در خرید و استفاده از اجاق ‌های صنعتی باید به ویژگی ‌های خاصی توجه شود که ممکن است در اجاق ‌های معمولی اهمیت خاصی نداشته باشند. یکی از ویژگی ‌های مهمی که باید در خرید اجاق صنعتی مورد توجه قرار گیرد، جنس بدنه و تجهیزات است.

اجاق گاز رومیزی

اجاق رومیزی از جمله وسایلی است که در آپزخانه های فست فود ها و رستوران های کوچک کاربرد فراوانی دارد. برخی مواقع ممکن است که فضای مورد استفاده برای تجهیزات آشپزخانه صنعتی کوچک باشد و همین عامل باعث شود که از لوازمی استفاده شود که در این فضای کم بتوان بیشترین بهره و استفاده را برد.

استفاده از اجاق گاز رومیزی باعث می شود که همزمان بتوان از فضای زیر آن برای کابینت استفاده کرد و خیلی از لوازم را در آن نگه داشت. همچنین جابجا کردن این اجاق گاز خیلی راحتتر و سریعتر انجام می شود.

انواع اجاق گاز صنعتی

اجاق گاز های صنعتی با توجه به تعداد شعله ها می توانند متفاوت باشند. ما در مجموعه KMC اجاق گاز های ۲، ۴ و ۶ شعله را تولید و عرضه می کنیم که شما می توانید با توجه به میزان استفاده و تعداد مشتریان خود هر مدل را انتخاب نمایید.

همچنین اجاق گاز ها می تواند فردار یا کابینتی باشند. این نوع مدل ها با توجه به نوع استفاده و فضای شما می توانند مفید باشند. اجاق گاز فردار می تواند باعث شود که شما دستگاه فر را جداگانه خریداری نکنید و همین عامل باث می شود که فضای بیشتری برای قرار دادن سایر لوازم در اختیار داشته باشید.

همچنین می توان از جاق گاز کابینتی استفاده کرد تا لوازم پرمصرف در هنگام آشپزی را در کابینت زیر اجاق گاز قرار داد و هر لحظه به هر وموادی دسترسی داشته باشید.

اجاق گاز رومیزی صنعتی باید به خوبی و با کیفیت بالا ساخته شود . هر جزء آن با اهمیت است. نوع آلیاژ مورد استفاده می تواند این وسیله را با اهمیت تر و با استحکام تر نشان دهد. اجاق گازهای تمام استیل از استحکام و دوام بیشتری برخوردار هستند و شما می توانید با خیال راحت به آشپزی بپردازید. نکته مهم در این خصوص می تواند کیفیت بالای ساخت باشد تا شما بتوانید به بهترین نحو از اجاق گاز استفاده نمایید.

این موضوع وقتی با اهمیت تر می شود که شما مشتری و مراجعه کننده زیادی داشته باشید وقتی یک اجاق گاز با کیفیت در آشپزخانه باشد شما با آسودگی خیال بیشتری نسبت به پخت غذا اقدام می کنید.

قیمت اجاق گاز صنعتی

به دلیل نوسانات موجود در بازار برای اطلاع یافتن از قیمت ها می توانید با ما در تماس باشید. اما نکته مهم این است که قیمت اجاق گاز ها با توجه به ۲ ، ۴ یا ۶ شعله بودن آن می تواند متغیر باشد. همچنین اگر شما طرح و اندازه ای به دلخواه خود سفارش دهید نیز می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد.

استفاده از استیل درجه یک باعث شده است که محصولات ما کیفیت و دوام بالایی داشته باشند. سعی و تلاش ما این است که محصول نهایی با کیفیت بالایی عرضه شود که باعث ایجاد رضایتمندی در مشتریان گردد.

09126610672
KMC