گریل ترکیبی

گریل ترکیبی گریلی است که دارای رومیزی ای با دو حالت گریل روغنی و گریل زغالی است که نیاز مشتریان را به هر دوگریل روغنی و زغالی رفع می کند و برای آشپزخانه هایی که به هردو گریل نیازمند هستند بسیار کارآمد و مقرون به صرفه هستند و نیاز آن ها را رفع و رجوع می کنند.

گریل ترکیبی و مزیت های آن :

گریل ترکیبی بیشتر مورد توجه مراجعه کنندگانی است که دارای آشپزخانه هایی با فضای کوچک و محدود هستند و برای اینکه چیدمان و طراحی آشپزخانه هایشان را مدیریت کنند و نظم بدهند و امکان آن را داشته باشند که از فضا بهترین استفاده  را کنند از این محصول استفاده می کنند و متقاضی آن هستند .

همچنین با در نظر گرفتن چنین دیدی که مشتریان به این محصول دارند میتوان به وضوح بیان کرد که این محصول نوید دهنده آن است که حتی با فضای کم هم میتوان دارای آشپزخانه ای با بالاترین کارایی و رستورانی دنج و باکیفیت بود .

همچنین از دیگر مزایای این رومیزی آن است که فضای گسترده تری برای آشپز ایجاد می کند که بتواند راحت تر به طبخ غذاهایی که نیاز به گریل روغنی و گریل زغالی به صورت همزمان دارد بپردازد و به طبخ خود سرعت ببخشد .

لازم به ذکر است که گریل زغالی برای گریلی کردن غذاهای مانند همبرگر زغالی و … کاربردی است و گریل های روغنی برای گریلی کردن موادی مثل قارچ ، فلفل دلمه ای و … کاربردی است که به نظر می رسد آشپز های حرفه برای غذاهای متنوع و جدید و دستور پخت های متفاوت  و مدرنی که دارا هستند ،‌ بسیار از این محصول استفاده می کنند و حتی اگر هنوز آن را تهیه نکرده اند سریعا اقدام به تهیه آن می کنند .

گریل ترکیبی با ابعادی متفاوت :

گریل ترکیبی دارای سایز های مختلف ۶۰ ،۹۰ ،۱۲۰ ، ۱۸۰است ، که به دلیل تنوع سایزی که دارا است ، هر مشتری با توجه به فضایی که دارد می تواند سایز مورد نیاز خود را تهیه کند .

گریل ترکیبی ، چون در حالتی است که در ترکیبی از حالت روغنی و حالت زغالی است و سطح آن بین این دو حالت تقسیم شده است ، برفرض مثال ۶۰-۶۰ یا ۳۰-۳۰ که رایج ترین آن هاست به دلیل مساوی بودن حالت شیار دار ( گریل زغالی ) و صاف ( گریل روغنی ) است .

گرچه با توجه به نیاز مشتری و کارایی که از حالت روغنی و حالت زغالی دارد می تواند سایز آن به حالت مسای هم نباشد ، مثلا گریل ترکیبی با سایز ۱۲۰ می تواند ۹۰ سانتی متر آن گریل روغنی و ۳۰ سانتی متر آن گریل زغالی باشد و بلعکس می تواند ۹۰ سانتی متر آن گریل زغالی و ۳۰ سانتی متر آن گریل روغنی باشد.

همه این حالت ها بستگی به درخواست مشتری و با انتخاب او صورت میگیرد .KMC  با این رویکرد که به انتخاب مشتری خود احترام قائل است و با اختیاراتی که به مشتری خود برای تهیه گریلی با توجه به سلیقه او می دهد باعث شده که از تولید کننده های برتر تجهیزات آشپزخانه های صنعتی باشد .

گریل ترکیبی و انواع جنس های آن :

گریل ترکیبی ( زغالی – روغنی ) تمام استیل است که صفحه بالایی آن از انواع تفلون ، چدن خام ، کروم و فولاد است . جنس مواد خامی که در طی تولید این نوع گریل به کار می رود بسیار مرغوب و با کیفیت بوده و با توجه به فضای کاری که ازاین نوع گریل استفاده می شود که به نسبت در مقابل حرارت بالا قرار دارد بسیار با استحکام و مقاوم و . . . باشد .

09126610672
KMC