گریل مبله

گریل مبله گریلی دارای کارایی بالا و کارآمد است ، ممکن است از اولین سوالی هایی که در مورد گریل مبله برایتان مطرح شود و توجه تان را به آن جلب کند این باشد که چرا همچین اسمی برای این دستگاه انتخاب شده ؟هدف از این نوع اسم گذاری چیست ؟ و چرا اصطلاح مبله ؟ ما در این مقاله به سوال شما و سوال های دیگری که ممکن است برایتان در مورد گریل مبله ایجاد شده باشد پاسخ داده ایم .

گریل مبله به دلیل دارا بودن فضا یی که در زیر سطحش تعبیه شده به عنوان مبله نام گذاری شده است .

گریل مبله با طراحی متفاوت و کاربردی :

گریل مبله برای آشپزخانه هایی که دارای فضای کمی هستند ، بسیار کارآمد است به دلیل آن که طراحان صنعتی گریل مبله را به گونه ای طراحی کرده اند که از فضای زیر سطح گریل مبله بتوان استفاده کرد این فضا به اختیار و سفارش مشتری میتواند به عنوان کابینت استفاده شود ، کابینتی که بتوان از آن به عنوان نظم دهنده وسایل آشپزی که آشپز برای گریلی کردن به آن احتیاج دارد و همچنین نیاز دارد که این وسایل جانبی در اختیارش باشد و دسترسی راحتری به آن ها داشته باشد تعبیه شده است .

همچنینkmc میتواند به اختیار مشتری فضای زیرین آن را یخچالی کوچک و کاربردی تعبیه کند که آشپز مواد غذایی که برای گریل کردن آماده کرده را در این یخچال جای گذاری کند .

گریل مبله دارای قابلیت توانایی ترکیبی شدن

گریل مبله قابلیت ترکیبی بودن را داراست و میتواند به دو صورت زغالی و روغنی باشد و گرچه قابل ذکر است که این امکان به اختیار مشتری گذاشته شده و در واقع به انتخاب مشتری است که گریل مبله ای که نیازمند آن است به چه صورت باشد این دستگاه میتواند به صورت کاملا روغنی ، کاملا زغالی و یا ترکیبی از آن باشد که البته این موضوع برمیگردد به آشپز که چه فضایی را بیشتر استفاده میکند و چه سطحی برایش کاربردی تر است . روغنی ؟ زغالی ؟ ترکیبی از هردو ؟

گریل مبله و نکاتی راجب انواع سایز های آن

گریل های مبله دارای ابعاد متفاوتی است از جمله (۳۰ ، ۶۰ ، ۹۰ ، ۱۲۰) که با توجه به در خواست مشتری در ابعاد متفاوت ایجاد شده تا نیاز تمام متقاضیانش را رفع کند.

اما نکاتی که راجب سایز های گریل مبله وجود دارد این است که شما میتوانید برای استفاده از این گریل در حالتی ترکیبی ، سایزی که برای گریل روغنی و زغالی در نظرتان هست را در گریل مبله خود به کار ببرید بر فرض مثال در آشپزخانه ای گریل زغالی به دلیل متقاضیان  بیشتری که برای همبرگر زغالی دارد،کارایی بیشتری دارد پس خریدار گریل مبله میتواند گریل اش را به حالت ۶۰- ۳۰ قرار دهد ۶۰ برای گریل زغالی ۳۰ گریل روغنی و بلعکس آن نیز امکان پذیر است ممکن است که گریل روغنی کارآمد تر باشد وکارایی بیشتری در آشپزخانه ما داشته باشد و گریل زغالی به نسبت آن کمتر استفاده شود در این صورت ۶۰ برای گریل روغنی ۳۰ برای گریل زغالی میتوان در نظر گرفته شود .

یکی دیگراز حالت هایی که وجود دارد به حالت مساوی است ۶۰-۶۰ و یا ۳۰-۳۰ به نظر کاربردی ترین حالتها در بین حالت هایی که ذکر کردیم باشد .

همچنین با توجه به مطالبی که در ابتدای مقاله بیان شد ، ممکن است که متقاضی فقط نیاز به حالت گریل روغنی داشته باشد و یا بلعکس آن متقاضی فقط نیاز به گریل زغالی داشته باشد که در این حالت کل فضای آن به گریل روغنی و یا گریل زغالی اختصاص پیدا میکند در نتیجه مطالبی که بیان شد میتوان گفت گریل مبله دارای حالت های ذیل است .

گریل مبله و حالت های مختلف آن :‌

دارای سطحی تماما روغنی

دارای سطحی تماما زغالی

دارای سطحی ترکیبی ( روغنی – زغالی )

09126610672
KMC