۱۰ نکته مهم هنگام خرید فر ریلی پیتزا ایرانی را بدانید؟!

۱۰ نکته مهم هنگام خرید فر ریلی پیتزا ایرانی را بدانید

فر ریلی پیتزا ایرانی بهترین در انواع فر پیتزا می باشد.

در گذشته از حرارت مستقیم و تنوری استفاده می شد که در سیستم پخت مستقیم همواره زیر و روی پیتزا (pizza oven plus)رنگ خوبی دارد.

اما همیشه مغز پیتزا خام و در بیشتر موارد به حالت آبدار می باشد.

این فر دارای مدلهای مختلف میباشد.فر ریلی پیتزا زیر مجموعه تجهیزات فست فود میباشد.مناسب برای قرار گیری در کنار دستگاه سرخ کن صنعتی و تاپینگ پیتزا میباشد.

پیتزا های مختلف را با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن تحویل میدهد.

با تولید پیتزا ریلی ایرانی با کیفیت و فوق العاده توانسته این مشکل را مرتفع کند.در دستگاه های جدید فر ریلی از سیستم گردش هوای گرم برای پخت پیتزا استفاده می شود.

در این روش علاوه بر رنگ خوب پیتزا ، مغز آن نیز کاملا پخته می شود.سیستم دمپر هوا باعث پخش یکنواخت هوای گرم بر روی پیتزا میشود.

قیمت فر ریلی پیتزا

شما باید همواره به دنبال بهتر شدن قدم بردارید. به همین دلیل می بایست از تجهیزات مدرن و با کیفیت استفاده نمایید تا بتوانید همواره مشتریان خود را راضی نگه دارید. برای شروع این کار می توانید از تجهیزات آشپزخانه صنعتی KMC استفاده نمایید چون کلیه محصولات ما قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند اما با قیمتی بسیار کمتر از آن ها. در واقع شما می توانید فر ریلی پیتزا را با قیمتی مناسب و کیفیتی در حد و اندازه نمونه های خارجی داشته باشید.

شما می توانید از فر ریلی پیتزا علاوه بر پخت انواع پیتزا ، انواع ساندویچ گرم و … نیز تهیه نمایید. معمولا دمای لازم برای پخت پیتزا در فر ریلی حدود ۱۲۰ تا ۱۳۲ درجه ی سانتی گراد تعبیه شده است.

طراحی و سایز فر ریلی پیتزا

سایز فرهای ریلی یک سایز مشخص و استاندارد است که فضای کمی از آشپزخانه صنعتی را اشغال می کند. اما شما می توانید به تناسب فضایی که در اختیار دارید فر ریلی پیتزا سفارشی را درخواست دهید. این کار باعث می شود که حداکثر استفاده از فضای آشپزخانه را در اختیار داشته باشید.

09126610672