معرفی ۴ نوع از غذاهای گریل

معرفی ۴ نوع از غذاهای گریل

از زمانی که دستگاه‌های گریل وارد بازار شدند و ما با گریل کردن غذاها آشنا شدیم! شما می‌توانید غذاهای گریل بسیار متنوعی تهیه کنید و از خوردن آن‌ها لذت ببرید. امکان پخت این غذاها حتی در بالکن و پشت بام آپارتمان‌ها نیز وجود دارد.

بادمجان گریل شده

بادمجان یکی از مواد غذایی است که می‌توان آن را با گریل پخت. غذاهای گریلی مانند بادمجان برای وعده ناهار انتخاب مناسبی هستند. بادمجان را می‌توانید به همراه نان میل کنید. جالب است بدانید که می‌توانید برای بادمجان گریل شده‌، رویه‌ای از موزارلا و پارمژان درست کنید. اگر به غذاهای پنیری علاقه دارید، این روش می‌تواند توجه شما را جلب کند.

سینه مرغ گریل شده

سینه مرغ نیز یکی دیگر از انواع غذاهای گریل است. برای تهیه این غذا، تکه‌های مرغ را همراه با ماست، آب لیمو، گشنیز، روغن زیتون، سیر، پاپریکا، دارچین و نمک و فلفل مخلوط کنید. سپس به مدت ۲ ساعت آن را در یخچال نگهداری کنید.

بعد از آن تکه‌های مرغ را روی حرارت بالا گریل کنید. اما مراقب باشید که نسوزد. بعد از اینکه دو طرف را گریل کردید، آن‌ها را روی حرارت کم قرار دهید و درب گریل را بگذارید. بعد از چند دقیقه تکه‌های مرغ به خوبی پخته می‌شوند و آماده خوردن هستند. این روش می‌تواند جایگزین خوبی برای جوجه کباب در خانه باشد.

پیتزا گریلی

برخی از غذاهایی که در فر می‌پزیم نیز می‌توانند در لیست بهترین غذاهای گریل قرار گیرند. به عنوان مثال پیتزا می‌تواند جزو غذاهای گریل خوشمزه باشد.

البته باید مراقب باشید که هنگام گریل کردن، پیتزا نسوزد. به هر دو طرف پیتزا روغن زیتون بمالید و آن را روی حرارت مستقیم برای مدت یک تا دو دقیقه بریان کنید. سپس آن را روی کاغذ پیتزای خود قرار دهید و مواد را به آن اضافه کنید و یک باردیگر آن را گریل کنید. در این مرحله باید پنیر آن آب شود. اکنون آماده خوردن خواهد بود.

میگوی گریل

میگو می‌تواند بهترین غذا برای گریل باشد. پخت آن به این روش بسیار ساده است. بهتر است میگوهای بزرگ را برای گریل کردن انتخاب کنید.

میگوهای کوچک سخت‌تر کباب می‌شوند. میگو را در عسل و روغن زیتون بخوابانید. صفحات گریل را با روغن هسته انگور چرب کنید. میگوها را گریل کنید.
غذاهای گریل سالم و خوشمزه هستند.

امروزه گریل کردن غذا یکی از بهترین روش‌های پخت غذا محسوب می‌شود. غذاهای گریل به روغن کمی نیاز دارند و طعم آن‌ها بسیار لذیذی است.

09126610672